You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Basketboll

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309602996

22,00€

DETAJET KRYESORE:

Kapaciteti: 30 L

Lartësia: 48 cm

Gjerësia: 30 cm

Thellësia: 21 cm

Pesha: 0.400 kg

SPECIFIKIMET:

Ndërtimi:

Strukturë fleksibël, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

Doreza e sipërme e transportit

Rripa të rregullueshëm të mbushur

Ndarjet/Xhepi:

Zinxhir i dyfishtë në ndarjen kryesore

Xhepi i jashtëm me zinxhir

PËRBËRJA:

Poliestër 600 x 600D

420 najlon

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 300451902

25,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 300451902

Ngjyra: Black and Pink

Dimesionet: 48 x 30 x 21 cm

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 300451907

25,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 300451907

Ngjyra: Gjelbërt dhe e zezë

Dimesionet: 48 x 30 x 21 cm

Gjilpëra për pompa

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333816

2,50€

Brendi: Spalding

Kodi: 689344333816

Kapelë / SPALDING të bardhë

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4045642920169

13,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4045642920169

Konstrukcion basketbolli levizes Garlando BA-24

Modeli: Garlando

Kodi i produktit: 802997800073

355,00€

Brendi                 Garlando

Kodi                     0802997800073

Pesha                  85 Kg

Dimensionet      40 x 125 x 85 cm


Out of stock

Kronometer 1/100 - Sportsystem

Modeli: Sportsystem

Kodi i produktit: S02154

14,00€

Kronometër dixhital, saktësi 1/100 sekonda

Maica Spalding / TEAM TANK

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309268109

19,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4051309268109

Ngjyrat: Hiri dhe të gjelbërt

Manometer per topa PG

Modeli: Molten

Kodi i produktit: 4905741990251

15,00€


Pedometer

Kodi i produktit: 8002620043193

13,00€


13,00€

Pedometer Select

Modeli: Select

Kodi i produktit: 5703543740420

18,00€


18,00€

Pipa - RA0070-KS-E

Kodi i produktit: 4905741831264

13,00€


Pipa RA0080-H-E

Modeli: Molten

Kodi i produktit: 4905741831288

7,00€


7,00€

Pipa Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 0689344415604

4,00€
  • Cilësi e shkëlqyer
  • Efektive dhe e dobishme
  • Ideale për përdorim të përditshëm
4,00€

Pompa për topa / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333809

16,00€
MaterialiPlastike
Dimensionet e artikullit23,1 x 23,1 x 23,1 centimetra
Burimi i energjisëPërshtatës

Pompa per topa Spalding 8"

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333823

10,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 689344333823

Materiali: Plastik

Info:

·         Magazinimi i integruar i gjilpërës

·         Përfshin përshtatësin e lodrës

·         Barriloni 7.9 inç

·         Dimensionet: 17.00 x 4.25 x 1.75 

Prej 1 deri 16 nga 85 (6 faqe)