You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Femra

Mögliche Optionen

Doreza SC W ULTIMATE PREMIUM GTX black-silver white 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368226956

55,50€ 74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite XS, S, M
Zbritje
-25%

Mögliche Optionen

Doreza SC W ULTIMATE PREMIUM GTX MITTEN black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368227830

55,50€ 74,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Shell Pelhure: Lekure dhe Ripstop , Dora: Lekure , GORE-TEX® , Astari: 100% Polyester
 Kompozita Insert: 100% Polytetraflourethylen , Astari: 100% Polyester
 Izolimi Mbrapa = 220g fiberfill , Dora = 170g
 Rripi SRS Mountain Strap
 Fit Regular
 Karakteristikat Mbulesa të artikuluara në pjesën e prapme të duarve, Gishtat e artikuluar, pranga e gjatë, gishtat e parafabrikuar të fortë
 Madhesite
S , M , L , XL , XXL
Zbritje
-25%

Mögliche Optionen

Helios 691V1

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838432831094

110,00€ 155,00€
Firma
Alpina
Kodi 3838432831094
Madhesite 40.5, 41, 42, 42.5, 44.5
Gjinia Meshkuj
Struktura Upper - Leather
Lining - Textiles
Zbritje
-29%
110,00€ 155,00€

Jakne SC VERTIC GTX 3L STRETCH black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 0761336862112

460,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
bluesign® approved GORE-TEX® 3L
 
 Teknologjia
GORE-TEX®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Out of stock

Mögliche Optionen

Jakne SC W EXPLORAIR 3L blue nights-cloud blue

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368616979

187,00€ 220,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni
Dermizax® 3L
 Madhesite  M , L 
 Teknologjia
Dermizax®
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Zbritje
-15%

Mögliche Optionen

Jakne SC W EXPLORAIR 3L pale purple

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368617037

182,75€ 215,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni Hybrid construction: 50D downproof Toray, DRYOzone DWR & DRYOsphere 2L in shoulder & hood
 Madhesite XS, S , M
 Teknologjia DRYOsphere , Thinsulate™
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Zbritje
-15%

Jakne SC W ULTIMATE DRYO 10 black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368620105

190,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni DRYOsphere 2L
dark grey melange/black: DRYOsphere 2L with PFC free DWR


 Teknologjia DRYOsphere
 Izolimi 100/80g Supersoft Insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Out of stock

Jakne SC W ULTIMATE DRYO 10 blue nights-brown clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368620280

190,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni DRYOsphere 2L
dark grey melange/black: DRYOsphere 2L with PFC free DWR
 Madhesite S , M , L 
 Teknologjia DRYOsphere
 Izolimi 600 Fill 3M™ Thinsulate™ Featherless insulation
 Karakteristikat Kapuc i fiksuar dhe i ndyshueshem ,Gjepa te duarve , Kufizim i ndryshueshem , lidhje elastine
Out of stock
Prej 1 deri 8 nga 97 (13 faqe)