You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pro-form

Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 358726000806

760,00€

Përputhshmëria me Bluetooth iFit

Audio i pajtueshëm me iPod (2 x 2" altoparlantë)

22 Nivele të rezistencës dixhitale

Ekran me shumë ngjyra 5" me kontrast të lartë

Pedale ergonomike me rripa të rregullueshëm

Rrotat e transportit të përfshira

7kg Inerci efektive

24 stërvitje të programuara paraprakisht

Kapëse pulsi të rrahjeve të zemrës EKG™

Dimensionet e produktit - 134 cm (L) x 64 cm (P) x 124 cm (H)

Dimensionet e paketimit - 141cm (H) x 31cm (H) x 65cm (H)

Pesha e produktit - 58 kg

Pesha maksimale e rekomanduar e përdoruesit - 130 kg

Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619684117

600,00€

Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë.

 

Biçikleta Magnetike 225 CSX përmban 20 programe stërvitore të disponueshme përmes konsolës së ekranit për të synuar gjithmonë performancë më të mirë.

 

o   Ekrani i konsolës: Ekran LED

o   Niveli i Rezistencës: 20 nivele

o   Sistemi i rezistencës: Ekran LED

o   Stërvitje: 20 Programe

o   Ulësja: Ulëse e rregullueshme

o   Pedale: Pedale rezistente ndaj rrëshqitjes

o   Matja e rrahjeve të zemrës: Nëpërmjet sensorëve të kapjes së dorës

o   Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 125 kg

o   Pesha e produktit: 34 kg

o   Dimensionet: 43" x 23" x 61"

o   Karakteristikat e integruara: tifoz i integruar

o   Bateria: Nuk përmban bateri

Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619863543

640,00€

Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi, biçikleta 500 SPX përmban një ekran LCD që të mund të kontrolloni përparimin dhe statistikat tuaja. Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve.

 

Detajet e rëndësishme:

o   Sistemi manual i rezistencës.

o   Reagimet e konsolës duke përfshirë: Koha, Shpejtësia, Distanca, Odometer i kalorive.

o   Kontroll i ndryshueshëm i tensionit.

o   Volant 18 kg.

o   Rripat e pedalit.

o   Ulëse e rregullueshme.

o   Timon i rregullueshëm.

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 115 kg (18 lb).

 

Informacion i pergjithshem:

o   Bateritë e nevojshme 2 x AAA (nuk përfshihen).

o   Dimensionet: 127 x 53 x 124cm.

o   Pesha: 49 kg.

o   Rrotat e transportit.

Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619527568

799,00€

Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.

Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.

Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pedaloni në të gjithë botën. Zgjidhni nga 24 qarqet e preferuara ose akoma më mirë, krijoni turneun tuaj! Duke përdorur teknologjinë Google Maps, ky aplikacion i zhvilluar nga ProForm i quajtur iFit Coach Ready simulon automatikisht çdo kodër, çdo pengesë që mund të hasni në rrugën tuaj sikur të ishte një garë e vërtetë.

 

Specifikimet:
- E përputhshme me iFit Bluetooth
- Ekran LED
- Inercia e timonit: 10 kg
- Rezistenca: SMR Silent Magnetic
- Rezistencë dixhitale inteligjente 16 nivele
- Sistemi i frenimit me ndalesë të shpejtë - Mbështetja e
integruar e tabletit
- Shalë e rregullueshme horizontalisht dhe vertikalisht - timon
i rregullueshëm, jo ​​rrëshqitës, me shumë pozicione
- Pedale me kapëse dhe rripa për rregullimin e këmbëve
- Rrotat e përparme të transportit
- Këmbët e nivelimit të rregullueshëm me diametër të madh

Teknologjia:
- iFit / Bluetooth
Kjo ju lejon të kryeni seanca trajnimi inteligjente që ju lejojnë të arrini objektivat tuaja më shpejt. Kjo teknologji me valë ju ofron ushtrime të kryera me Google Maps, stërvitje të dizajnuara nga Jillian Michaels me kontroll automatik të shpejtësisë dhe prirjes. Është një përvojë unike stërvitore që ju lejon të personalizoni programin tuaj të fitnesit, të merrni automatikisht seancat tuaja të trajnimit dhe të menaxhoni profilin tuaj në internet.

Proform / HIIT L6 - Eliptike

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 0043619766622

1.399,00€

Gjatësia e hapit: 5” (13 cm) horizontale dhe 10” (25 cm) vertikale eliptike

Nivelet e rezistences: 22 nivele me rezistence te qete magnetike

Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 147 kg

Ventilator i ushtrimeve / Coolair 

Përmasat: Gjatësia = 170cm (67”), Gjerësia = 76cm (30”), Lartësia = 169cm (66,5”)

Pesha e produktit: 82kg

Interaktiviteti: iFit - përdorni aplikacionin iFit Smart Cardio në tabletët dhe telefonat inteligjentë të përputhshëm.

ProForm VUE / PFB14820 - INT

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 0043619265583

2.450,00€

Është një pasqyrë e hijshme, kompakte dhe e dizajnuar në mënyrë elegante me një ekran me prekje HD që ju lejon të përdorni qindra stërvitje në aplikacionin iFit. Gjatë stërvitjes ju keni konfigurimin tuaj të ushtrimeve gjithmonë në pamje në pasqyrë dhe rrjedhimisht kontrollin e plotë.

 

Informacionet:

Proform Mirror ka ekran të integruar 21,5” me ekran me prekje HD me ngjyra të plota

Pasqyrë rrotulluese dhe tabletë e integruar

Dimensionet: 53 cm x 60 cm x 178 cm

61 x 152 cm Ekran reflektues

iFit®

Altoparlantë të dyfishtë 3 inç të pajtueshëm me iPod

Tonifikoni me lehtësi muskujt e trupit tuaj

E përputhshme me kufjet BLE

Ofron përvojën më të madhe të shikimit

Ofron Trajnim Personal në Shtëpi dhe Trajnim Formash

Teknologjia ActivePulse™

Magazinimi i aksesorëve në anën e pasme

Ushtrimet e ofruara: stërvitje forcash, stërvitje reflektuese, stërvitje HIIT, joga, shtrirje dhe shumë më tepër!

Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619109696

1.350,00€

Me makinën e vozitjes -  ProForm Carbon R10, stërvitja e fitnesit në shtëpi është më argëtuese.

o   Ekran inteligjent HD 10 inç

o   iFit

o   Dy altoparlantë të integruar 2 inç

o   Pedale rrotulluese me përmasa të mëdha me rripa najloni të rregullueshëm

o   24 nivele rezistence të rregullueshme dixhitale (Rezistencë e shpejtë)

o   Teknologjia e pulsit aktiv

o   Rrotulla transporti në pjesën e përparme

o   Dizajn i kursimit të hapësirës

o   Ulësja në formë ergonomike

o   Këndi i rregullueshëm i kllapave

o   Doreza me prekje të buta

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 114 kg

o   Dimensionet: 221 cm x 56 cm x 115 cm

 

Out of stock

Traka për vrapim / PRO-FORM - PFTL28820-INT - TREADMILL CITY L6

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619464061

1.100,00€

Motorri: 1.6 CHP 2 Mach Z™

Sipërfaqja e vrapimit: 45 x 120 cm

Shpejtësia: 0 – 14 km/h

Dimensionet: 156 cm x 63 cm x 114 cm

Dimensionet në formë të mbyllur: 187 cm x 63 cm x  32 cm

Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 110kg

Prej 1 deri 8 nga 8 (1 faqe)