You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Aksesorë

BIDON UJI ELITE FLY MTB clear 750ml

Modeli: Elite

Kodi i produktit: 8020775035955

7,50€

Pesha jashtëzakonisht e lehtë me vetëm 58 g për një madhësi 750 ml

Kapak i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i bërë nga materiale të ndryshme dhe valvul silikoni i butë, pa erë dhe shije, për mbushje dhe pastrim të lehtë si dhe shpërndarje të lëngjeve me rrjedhje të lartë

Pamje e re jashtëzakonisht sportive dhe e veçantë, me kapje të mirë dhe grimcim.

Me një diametër prej 74 mm, i përshtatshëm për kafaze shishe normale dhe me një lartësi prej vetëm 225 mm (për madhësinë 750 ml), shumë kompakt dhe për këtë arsye i përshtatshëm për korniza të vogla

Çanta nënulëse SCOTT HiLite 1200 (Clip) / black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368032380

25,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613368032380

 

Madhësia: Një masë

Përbërja: Pëlhurë Shell: 100% Poliamide, Pjesa e brendshme: 100% Poliester

Dimensionet: Gjatësia: 20 cm, Lartësia: 17 cm, Gjerësia: 3,5-9,5 cm

Canta per pak tregera P:Lab BISAGE grey

Kodi i produktit: 6920636790912

40,00€

Brendi: P:Lab

Kodi: 6920636790912

Çantë SCOTT - PERFORM EVO HY 10

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433040

105,00€

Brendi               Scott

Kodi                   7613368433040

Pesha                680 g

Materiali           Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester

Dimenzionet    51 x 30 x 10 cm


Çantë SCOTT - PERFORM EVO HY 16

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433071

135,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613368433040

Pesha: 750 g

Materiali: Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester

Dimenzionet: 51 x 32 x 12 cm

Çantë SCOTT PERFORM EVO HY 4 sulphur yellow - 19

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368433026

59,00€

Brendi: Scott

Karakteristikat: ajroset, jashtëzakonisht i lehtë

Përdorimi: hiking, MTB

Ngjyra: e verdhë

Materiali: poliamid, poliestër, D3O®

Çantë Scott Trail Lite FR - 22l, maroon red

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368815280

67,00€

Pesha: 385 g

Materiali: Pëlhurë Shell: 100% Poliamid; Veshja: 100% poliamide

Dimensionet: 50 cm x 28cm x 16 cm

Vëlimi: 22l

Çantë SCOTT TRAIL LITE FR - 8 / dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368815235

55,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613368815235

 

Specifikat:

Materiali: 100% poliamid
Madhësia: një madhësi
Mbrojtësi: jo
Vëllimi: 8 litra
Dimensionet: 44 x 20 x 10 cm
Ngjyra: gri e errët
Pesha sipas prodhuesit: 193 g

Çantë SCOTT TRAIL LITE FR - 8 /sulphur yellow-dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368815242

55,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613368815242

 

Specifikimet teknike:

Materiali: 100% poliamid
Madhësitë: një madhësi
Mbrojtësi: pa
Vëllimi: 8 litra
Përmasat: 44 x 20 x 10 cm
Ngjyra: verdhë-zi
Pesha sipas prodhuesit: 193g

Dhembezor SHIMANO CS-HG200-7

Modeli: Shimano

Kodi i produktit: 4524667393955

12,50€
Brendi                            Shimano
Kodi                                4524667393955
Materiali                        Stainless steel
Shpejtesia                     7
Nr. i dhembezave        12 - 32

Dhembezor SHIMANO CS-HG200-9

Modeli: Shimano

Kodi i produktit: 4524667581307

20,00€
Brendi                            Shimano
Kodi                                4524667581307
Materiali                        Stainless steel
Shpejtesia                     9
Nr. i dhembezave        12 - 32

Mögliche Optionen

Dorëza për çiklizëm / SCOTT ESSENTIAL GEL SF / frost green-smoked green - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523464609

28,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523464609

Materiali
Pjesa e sipërme: 88% poliestër, 12% elastan

Pjesa e brendshme e dorës: 65% poliamide, 35% poliuretani

Mögliche Optionen

Dorëza për çiklizëm / SCOTT ESSENTIAL GEL SF / storm blue-midnight blue - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523464531

28,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523464531

Materiali
Pjesa e sipërme: 88% poliestër, 12% elastan

Pjesa e brendshme e dorës: 65% poliamide, 35% poliuretani

Mögliche Optionen

Dorëza për çiklizëm / SCOTT ESSENTIAL GEL SF black-dark grey - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523464395

28,00€

Brendi: Scott

Materiali
Pjesa e sipërme: 88% poliestër, 12% elastan

Pjesa e brendshme e dorës: 65% poliamide, 35% poliuretani

Mögliche Optionen

Dorëza për çiklizëm / SCOTT ESSENTIAL GEL SF tuscan / red-dark grey - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523464463

28,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523464463

Materiali
Pjesa e sipërme: 88% poliestër, 12% elastan

Pjesa e brendshme e dorës: 65% poliamide, 35% poliuretani

Mögliche Optionen

Dorëza për çiklizëm / SCOTT RC TEAM LF black-dark grey - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523469321

34,00€

Brendi: Scott

Materiali
Pjesa e sipërme: 57% poliestër, 11% elastan, 32% poliamid

Pjesa e brendshme e dorës: 50% poliamide, 50% poliuretani

Prej 1 deri 16 nga 86 (6 faqe)