You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Top Produkte

Mögliche Optionen

Skija SCOTT / SLIGHT 83 SET M10 - 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172597

700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT

Modeli: NordicTrack

Kodi i produktit: 110009227

1.300,00€

Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT

https://www.sportingks.com/index.php?route=product/product&product_id=2952


6 set pasha të NordicTrack

2 kettlebell të NordicTrack

3 Goma për rezistencë të rëndë

3 Goma për rezistencë të lehta,të mesme dhe të rënda

Dyshek për ushtrime

Dy blloqe për Yoga

Peshqir pastrimi me microfiber 17” x 17”.

135kg peshë në kuti (përmasat e kustisë: 84x76x30cm)Bicikleta magnetike - RIDE - 100

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 7640119481227

450,00€

Pesha maksimale e përdoruesit: 130kg

Dimensionet: 90cm x 54cm x 136cm

Sistemi i frenimit: Manual

Ekrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, RPM, kaloritë, rrahjet e zemrës

Matja e rrahjeve të zemrës: Sensore të pulsit të zemrës

Energjia: Me bateri

Rregullimi i shalës: Pjerrësi, Horizonatle dhe Vertikale

Rregullimi i Timonit: Vertikal dhe Pjerrët

Mbajtëse për: Telefon dhe Tablet

Fleksibël dhe i lëvizshëm falë funksioneve të rrotave

Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619684117

600,00€

Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë.

 

Biçikleta Magnetike 225 CSX përmban 20 programe stërvitore të disponueshme përmes konsolës së ekranit për të synuar gjithmonë performancë më të mirë.

 

o   Ekrani i konsolës: Ekran LED

o   Niveli i Rezistencës: 20 nivele

o   Sistemi i rezistencës: Ekran LED

o   Stërvitje: 20 Programe

o   Ulësja: Ulëse e rregullueshme

o   Pedale: Pedale rezistente ndaj rrëshqitjes

o   Matja e rrahjeve të zemrës: Nëpërmjet sensorëve të kapjes së dorës

o   Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 125 kg

o   Pesha e produktit: 34 kg

o   Dimensionet: 43" x 23" x 61"

o   Karakteristikat e integruara: tifoz i integruar

o   Bateria: Nuk përmban bateri

Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619863543

640,00€

Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi, biçikleta 500 SPX përmban një ekran LCD që të mund të kontrolloni përparimin dhe statistikat tuaja. Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve.

 

Detajet e rëndësishme:

o   Sistemi manual i rezistencës.

o   Reagimet e konsolës duke përfshirë: Koha, Shpejtësia, Distanca, Odometer i kalorive.

o   Kontroll i ndryshueshëm i tensionit.

o   Volant 18 kg.

o   Rripat e pedalit.

o   Ulëse e rregullueshme.

o   Timon i rregullueshëm.

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 115 kg (18 lb).

 

Informacion i pergjithshem:

o   Bateritë e nevojshme 2 x AAA (nuk përfshihen).

o   Dimensionet: 127 x 53 x 124cm.

o   Pesha: 49 kg.

o   Rrotat e transportit.

Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619527568

799,00€

Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.

Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.

Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pedaloni në të gjithë botën. Zgjidhni nga 24 qarqet e preferuara ose akoma më mirë, krijoni turneun tuaj! Duke përdorur teknologjinë Google Maps, ky aplikacion i zhvilluar nga ProForm i quajtur iFit Coach Ready simulon automatikisht çdo kodër, çdo pengesë që mund të hasni në rrugën tuaj sikur të ishte një garë e vërtetë.

 

Specifikimet:
- E përputhshme me iFit Bluetooth
- Ekran LED
- Inercia e timonit: 10 kg
- Rezistenca: SMR Silent Magnetic
- Rezistencë dixhitale inteligjente 16 nivele
- Sistemi i frenimit me ndalesë të shpejtë - Mbështetja e
integruar e tabletit
- Shalë e rregullueshme horizontalisht dhe vertikalisht - timon
i rregullueshëm, jo ​​rrëshqitës, me shumë pozicione
- Pedale me kapëse dhe rripa për rregullimin e këmbëve
- Rrotat e përparme të transportit
- Këmbët e nivelimit të rregullueshëm me diametër të madh

Teknologjia:
- iFit / Bluetooth
Kjo ju lejon të kryeni seanca trajnimi inteligjente që ju lejojnë të arrini objektivat tuaja më shpejt. Kjo teknologji me valë ju ofron ushtrime të kryera me Google Maps, stërvitje të dizajnuara nga Jillian Michaels me kontroll automatik të shpejtësisë dhe prirjes. Është një përvojë unike stërvitore që ju lejon të personalizoni programin tuaj të fitnesit, të merrni automatikisht seancat tuaja të trajnimit dhe të menaxhoni profilin tuaj në internet.

BIÇIKLETË MTX-7400 29" BLK/GLOSBLK / Bisan

Modeli: Bisan

Kodi i produktit: 7429190229

710,00€

Madhësia e rrotës: 29"

Korniza: ALLOY 6061

Rrethi i rrotës: ALLOY, DOUBLE FLOOR/DOUBLE WALL

Goma: MICHELIN/CST

Piruni: Mozo

Timoni: B+PLUS

Zinxhiri: KMC

Dhëmbëzori i përparëm: SHIMANO, ALTUS FD-M2000

Dhëmbëzori i pasëm: SHIMANO, ALTUS RD-M2000

Sistemi i frenave: SHIMANO, MT-200/ HYDROLIC DISC

Ndërrimi i shpejtësisë: SHIMANO ALTUS SL-M2010-9

Pesha: 15.54

Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9

Modeli: NordicTrack

Kodi i produktit: 43619805628

700,00€

Biçikleta e re Nodictrack GX 3.9 Sport është  mjeti i përsosur për të përmirësuar shpejt gjendjen tuaj fizike,  për të forcuar sistemin tuaj kardiovaskular dhe për të tonifikuar muskujt tuaj.

 

o   Ekrani i konsolës: Konsolë LCD

o   Niveli i Rezistencës: Rezistencë e rregullueshme

o   Ulësja: E rregullueshme

o   Pedale:Të dyfishta

o   Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 115kg

o   Pesha e produktit: 47kg

o   Dimensioni: 127 x 54 x 114cm

o   Karakteristikat e integruara: Rrotat e transportit të montuara përpara

o   Inercia efektive: 18 kg

o   Volant: 18 kg

o   Dimensionet në formë të paketuar: 106cm x 26cm x 84cm

Mögliche Optionen

Biçikletë Scott Contessa Active 40 / purple - 22

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523322022

930,00€

Madhësia e rrotës / Numri i marsheve: 29”/ 2 x 9

Rami: Seria Contessa Active 700/900 / gypi i personalizuar aliazh 6061 / old 135 mm / BSA73 / Rrugëzim i brendshëm i kabllove me ndërrim të brendshëm / varëse e ndërrueshme

Piruni: Suntour XCT30-HLO / Hyd. Mbyllje / travel 100 mm

Mbajtës i pirunit: Syncros OE Press Fit / 1 1/8" / OD 50 mm / ID 44 mm

Ndërruesi i pasëm: Shimano Altus RD-M2000 / 18 shpejtësi

Ndërruesi i përparëm: Shimano FD-M2020-TS / 31.8 mm

Ndërruesit e shpejtësisë: Shimano SL-M2010 / R-fire plus / 2 way release / w/gear indicator

Dorëzat e frenave: Tektro HDM276 / Hydr. Disku / Tektro / 6 bulona / F&R 160 mm

Kushineta / boshti i dhëmbëzorëve të përparëm: Shimano BB-MT500

Timoni: Syncros 3.0 / 680mm / e zezë / 31.8mm / 12mm ngritje/ 9° BS/Syncros Women Pro Grip

Shtylla e timonit: Syncros 3.0 / 7° / E zezë

Pedalet: Feimin FP-873-ZU

Ulësja: Syncros 3.0

Shtylla e ulëses: Syncros Savona 2.5 V-Concept

Shtëpiza e osit të përparëm dhe pasëm:Disk Formula DC-19 FQR/Formula DC-25 8s RQR Disc

Zinxhiri: KMC X9

Rrethi i rrotës: Syncros X-20 Disc / 32H / e zezë

Gomat: Kenda Booster / 2.4" / 30TPI

Pesha: 14.3 kg

Çanta / SCOTT - GUIDE AP 40 dark grey-burnt orange 18

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317866592

200,00€

o   Ngjyra: Hiri

o   Kapaciteti: 31-40 L

o   Gjinia: Unisex

o   Mosha: Për të rritur

o   Struktura: Pa kornizë

o   Përdorimi i Rekomanduar: Turne me ski

o   Ski alpine

o   Pa pajisje për ortek

ÇANTA PËR ORTEK / SCOTT PATROL E1 22 Kit burnt orange-black SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985761

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985761

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


Çanta per ortek / SCOTT PATROL E1 22Kit AP black-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523244072

1.020,00€

Veçoritë:
- Sistemi i airbagëve Scott Alpride E1 i përfshirë
- Certifikuar nga Tüv
- Sistemi diagonal i transportit të skive
- Rripat anësorë të ngjeshjes me sistem mbajtës të skijave me kornizë A dhe funksionin e fiksimit të bordit të përparmë -
Mëngë të ndara për pajisje sigurie (lopatë, sondë) brenda pjesës kryesore
-Fiksimi i helmetës
- Fiksimi i sëpatës/shtyllës së akullit në vend
- Unazat me zinxhirë të gjithanshëm të margaritës
- rrip i lehtë i kofshës me unazë sigurie për këmbën
- Etiketë Sos me udhëzime urgjence
- Rrip i kraharorit me bilbil emergjence
- Xhepi i brendshem i hartes me mbajtes celesash

 

Specifikimet:
- Vëllimi: 22l
- Përbërja: Pëlhurë guaske: 100% poliamide; Veshja: 100% Poliester
- Dimensioni: Lartësia: 54cm, Gjerësia: 26cm, Thellësia: 19cm
- Përafërsisht. Pesha: 1170g Çantë shpine, 1280g Sistemi Alpride, Total= Përafërsisht. Teknologjia 2450g

Çanta per ortek / SCOTT PATROL E1 30 Kit AP black-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523244201

1.020,00€

Karakteristikat:
• Sistemi Scott Alpride Airbag E 1
• I certifikuar nga TÜV
• Sistemi diagonal i mbajtjes së skive
• Rripat anësorë të ngjeshjes me sistem transporti të skijave me kornizë A dhe funksioni i fiksimit të snowboard-it përpara
• Mëngët e ndara për pajisjet e sigurisë (lopatë, sondë) brenda ndarjes kryesore
• Xhepi i sipërm me rreshtim leshi
• Mbajeni fiksimin e sëpatës/shtyllës së akullit
• Rrip të gjithanshëm zinxhiri margaritar
• Rrip i lehtë i kofshës me këllëf sigurie
• Etiketë SOS me udhëzime emergjence
• Rrip sternum me bilbil urgjence
• Xhep i brendshëm harte me mbajtës çelësi

 

Konstruksioni:

H/T 420d Nylon Plain W/R, 1,500mm, H/T 210d Nylon Double R/SW/R, 1,000 mm


Përmasat:

Lartësia: 60 cm, Gjerësia: 28 cm, Thellësia: 19 cm


Kompleti Përafërsisht. Pesha:

1390 g çanta shpine, 1280 g Alpride System, 2670 g në total

Përbërja:
Pëlhurë guaskë: 100% 
Rreshtim poliamid: 100% poliestër

ÇANTA PËR ORTEK / SCOTT PATROL E1 30 Kit AP blue-dark blue SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985747

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985747

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 Kit orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985655

777,00€


Konstruksioni:

H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

 

Karakterisitkat:

o   Çertifikuar nga TÜV

o   Sistemi diagonal i transportit të skive

o   Mbani larg fiksimin e dëborës

o   Ndarje për pajisjet e sigurisë (lopatë, sondë)

o   Rrip i lehtë i kofshës me unazë sigurie të vendosur për këmbën

o   Etiketa SOS me udhëzime emergjente

o   Mbajeni fiksimin e kaskës

o   Rrip i kraharorit me bilbil emergjence

o   Xhep brenda hartës me mbajtëse çelësash

 

Përbërja:

 Pëlhurë SHELL: 100% Poliamid, RRETJA: 100% Poliester

ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985662

170,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985662

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


Prej 1 deri 16 nga 335 (21 faqe)