You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Fitness

Banka olimpike e pjerrte WBX-3600

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975995540

846,00€

Brendi                       Toorx

Kodi                           8029975995540

Ngjyra                       E Zeze / E perhimte

Dimensionet           2320 x 1630 x 1300 mm

Max. pesha perd.   135 kg 


Bicikleta aerodinamike SCHWINN AIRDYNE AD8

Kodi i produktit: 0708447909381

1.750,00€
Kodi                           0708447909381
Ekrani                        Time, Distance, Speed, Watt, RPM, Calories, Pulse
Programe te trajnimit  9
Dimensionet               (L) 105.6 cm x (W) 50 cm x (H) 132.4 cm
Max. User persha        160 kg

Bicikleta Magnetike Nordicktrack GX 2.7U

Kodi i produktit: 0043619391060

600,00€

Brendi                Nordicktrack

Kodi                    0043619391060

Max. Pesha        125 kg

Dimenzionet      114 x 55 x 148 cm


Bicikleta magnetike paluese BRX-OFFICE- COMAST

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975992976

280,00€

Brendi                                    Toorx

Kodi                                        8029975992976

Dimensionet                         113 x 55 x 120 cm

Pesha                                      20.5 KG

Pesha e rrotes                       6 KG

Pesha max. perdoruesit      100KG

Aksesorite                              Suport per smartphone, tablet, laptop dhe shishe te xhamit 

Karakteristikat                       LCD display, Scan - Time - Distance - Speed ​​- Pulse - Calories - Odometer


Kettlebell 12 kg AKCA-12

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975997889

61,00€

Brendi           Toorx

Kodi               8029975997889

Pesha            12 KG

Ngjyra            Purple


Makina per ushtrime HG-525L2 CLASSIC

Modeli: Orion

Kodi i produktit: 6903111179327

850,00€

Brendi            Orion

Kodi                6903111179327

Pesha             60 kg

Informacioni

                        22 ushtrime te ndryshme

                        E pershtatshme per trajnimin e te gjitha grupeve te muskujve

                        Pesha maksimale e perdoruesit eshte 150 kg


Toorx Trake Vrapimi TRX8500

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975996141

3.540,00€

Brendi               Toorx

Kodi                   8029975996141

Pesha                205 kg

Motori               5/7 (Peak) HP AC

Programet        1 manual, 36 pre-set, 3 user, HRC

Dimensionet    2050 x 920 x 1630 mm


Traka per vrapim OFFICE Track 7895-500

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397568513

2.406,00€
 Brendi
Kettler
 Kodi 4001397568513
 Ngjyra
E Zeze
 Informata Dizajnuar per zyre dhe persona qe deshirojne te jene me aktiv
Prej 1 deri 8 nga 154 (20 faqe)