You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Spalding

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309602996

22,00€

DETAJET KRYESORE:

Kapaciteti: 30 L

Lartësia: 48 cm

Gjerësia: 30 cm

Thellësia: 21 cm

Pesha: 0.400 kg

SPECIFIKIMET:

Ndërtimi:

Strukturë fleksibël, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme

Doreza e sipërme e transportit

Rripa të rregullueshëm të mbushur

Ndarjet/Xhepi:

Zinxhir i dyfishtë në ndarjen kryesore

Xhepi i jashtëm me zinxhir

PËRBËRJA:

Poliestër 600 x 600D

420 najlon

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 300451902

25,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 300451902

Ngjyra: Black and Pink

Dimesionet: 48 x 30 x 21 cm

Çantë shpine / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 300451907

25,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 300451907

Ngjyra: Gjelbërt dhe e zezë

Dimesionet: 48 x 30 x 21 cm

Gjilpëra për pompa

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333816

2,50€

Brendi: Spalding

Kodi: 689344333816

Kapelë / SPALDING të bardhë

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4045642920169

13,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4045642920169

Maica Spalding / TEAM TANK

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309268109

19,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4051309268109

Ngjyrat: Hiri dhe të gjelbërt

Pipa Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 0689344415604

4,00€
  • Cilësi e shkëlqyer
  • Efektive dhe e dobishme
  • Ideale për përdorim të përditshëm
4,00€

Pompa për topa / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333809

16,00€
MaterialiPlastike
Dimensionet e artikullit23,1 x 23,1 x 23,1 centimetra
Burimi i energjisëPërshtatës

Pompa per topa Spalding 8"

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344333823

10,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 689344333823

Materiali: Plastik

Info:

·         Magazinimi i integruar i gjilpërës

·         Përfshin përshtatësin e lodrës

·         Barriloni 7.9 inç

·         Dimensionet: 17.00 x 4.25 x 1.75 

Rrjeta basketbolli / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344348094

10,00€

Tingulli i mrekullueshëm i një topi që kalon nëpër rrjetë. Kjo është ajo që kërkon si basketbollist. Kjo rrjetë është e qëndrueshme për përdorim në natyrë dhe ju siguron që të dëgjoni atë tingull të mrekullueshëm për një kohë të gjatë.

Karakteristikat
- Rezistent ndaj ndikimeve të motit
- Përshtatet me unaza me madhësi standarde
- Pesha: 220 g
- Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

Rrjeta basketbolli All Ride 8279 / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344348124

4,00€

Veçoritë

Rrjetë e rëndë

Qëndrueshme për motin e jashtëm

Përshtatet me unaza standarde

Pesha: 220 g

Projektuar për lojëra të brendshme dhe të jashtme

Rrjeta Basketbolli Heavy Duty / Spalding

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 689344408637

12,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 689344408637

Madhësia: 23x16x10


Për të gjitha unazat me madhësi standarde

Mögliche Optionen

Shorce Spalding Street / black - orange

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309616191

37,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4051309616191

Ngjyrat: e Zezë, portokall dhe hiri

Shorce Spalding Team

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 4051309269588

30,00€

Brendi: Spalding

Kodi: 4051309269588

Ngjyrat: Hiri dhe të gjelbërt

Spalding - Gametime "48" - 73655CN

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 0000000000

0,00€

Për çmimin dhe porosinë duhet të kontaktoni në: info@sportingks.com

Spalding - Gold "52" - 75746CN

Modeli: Spalding

Kodi i produktit: 00000

0,00€

Për çmimin dhe porosinë duhet të kontaktoni në: info@sportingks.com

Prej 1 deri 16 nga 73 (5 faqe)