You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Scott

Mögliche Optionen

SKIS SCOTT SLIGHT 83 SET M10 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172580

700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


SCOTT TRAVEL SOFTCASE 70 / dark grey-red clay

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317673459

220,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613317673459

 

-Ndarëse dhe xhepa të brendshëm

-Rrota me cilësi të lartë për thithjen e goditjeve dhe kornizë anësore të aluminit të rëndë të instaluar

-Kapje doreze e gomuar, struktura e përforcuar e brinjëve dhe trashësia e murit të tubit

-Doreza të sipërme dhe anësore të rehatshme dhe të mbushura

-Ndërtimi: 1000D Poliester/900D Reverse PU


-Lartësia: 67 cm

-Gjerësia: 40 cm

-Thellësia: 27 cm

Bicikleta Ponny Sport S brown

Kodi i produktit: 3830067690657

670,00€


Out of stock

Bicikleta SCOTT METERIX 30 (CD20)

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368414377

810,00€

Brendi                        Scott

Fork                           Metrix Disc Alloy 1 1 / 8´´ Alloy steerer

Materiali i kornizes      Metrix Disc / 6061 D.Butted Alloy Endurance geometry / Integrated Headtube

Tipi i frenave              Shimano BR-UR300 Hyd Disc160 / F and 160 / R mm SM-RT10 CL rotor

Tipi/Perdorimi             City

Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 20 black-orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368720386

355,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368720386

Tipi                MTB

Trupi             Scale 20 Junior / Alloy 6061 / SemiIntHT / SCOTT dropout / V-Brake

Rrotat           20''

Shpejtesite  Shimano SL-RS 36-7

Frenat          Promax SCB 209 P / Kids specific


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 24 disc yellow-black

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368720249

430,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368720249

Tipi                MTB

Trupi             Aluminium

Rrotat           24'

Shpejtesite  Shimano SL-RS45-8R Revo Shifter

Frenat           Lee Chi BL-81G


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 970 orange-black 20 L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368698029

1.280,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368698029

Tipi                CITY

Trupi             Scale Alloy 6061 Custom Butted Tubing

Shpejtesite  Shimano MT201 Disc

Frenat          SRAM SX Eagle Trigger


Out of stock

Bicikleta SCOTT SCALE 980 yellow-black 20 L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368698449

1.080,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368698449

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  SRAM SX Eagle Trigger

Frenat          Shimano MT201 Disc

Pesha           13 KG


Out of stock

Bicikleta SCOTT SPEEDTER 40 (CD16) 20 L (56)

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368710707

860,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368710707

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  Shimano Claris ST-R2000

Frenat          Tektro BR-315

Pesha           10 KG


Out of stock

Bicikleta SCOTT SPEEDTER 58 (CD14) 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368710639

720,00€

Brendi           Scott

Kodi              7613368710615

Tipi                CITY

Trupi             Aluminium

Shpejtesite  Shimano ST-A070

Frenat          Tektro BR-315

Pesha           10 KG


Out of stock

Mögliche Optionen

Bicikletë SCOTT ASPECT 950 / slate grey - 21

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523119264

850,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523119264


Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCT30-HLO 100mm

Shimano Altus 18 Speed

Tektro Hyd. Disc Brakes

Kenda Booster

Bicikletë SCOTT ASPECT 960 / black - 21 - L

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523320172

720,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523320172

Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCT30-HLO 100mm

Shimano Altus 18 Speed

Tektro Hyd. Disc Brakes

Kenda Booster

Bicikletë SCOTT ASPECT 960 / black - 21 - XL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523320189

760,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523320189


Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCT30-HLO 100mm

Shimano Altus 18 Speed

Tektro Hyd. Disc Brakes

Kenda Booster

Out of stock

Bicikletë SCOTT ASPECT 960 / black - 21 - XXL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523320196

720,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523320196


Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCT30-HLO 100mm

Shimano Altus 18 Speed

Tektro Hyd. Disc Brakes

Kenda Booster

Mögliche Optionen

Bicikletë SCOTT ASPECT 970 / green - 21

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523320240

690,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523320240

 

Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCE28 100mm Fork

Shimano Tourney 21 Speed

Tektro Mech. Disc Brakes

Kenda Booster

Bicikletë SCOTT ASPECT 970 / stellar blue - 21 - XL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523119691

690,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7615523119691

 

Aspect 700/900 Alloy Frame

Suntour XCE28 100mm Fork

Shimano TX800 16 Speed

Tektro Hyd. Disc Brakes

Kenda Booster

Prej 1 deri 16 nga 350 (22 faqe)