You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Pipa Spalding

Pipa Spalding

Brand: Spalding

Model: 689344333830

3,50€
 • Cilësi e shkëlqyer
 • Efektive dhe e dobishme
 • Ideale për përdorim të përditshëm
3,50€
Rrjeta Basketbolli ALL WEATHER - Spalding

Rrjeta Basketbolli ALL WEATHER - Spalding

Brand: Spalding

Model: 689344348148

5,00€
BrendiSpalding
MaterialiPolietileni - 120 fije
NgjyraE bardha
SportiBasketboll
5,00€
Pjata per ushtrime - Sportsystem

Pjata per ushtrime - Sportsystem

Brand: Sportsystem

Model: 0000000S04526

1,00€

Brendi          Sportsystem

Kodi             000000SS04526

Materiali       Plastik

1,00€
Top hendbolli H0X1800-YG

Top hendbolli H0X1800-YG

Brand: Molten

Model: 4905741845179

18,00€

Përshkrimi teknik:

 • Hendboll
 • I përshtatshëm për stërvitje
 • Sipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje
 • 32 panele pesëkëndëshe
 • Ndërtimi: i qepur me makinë
 • Miratuar nga IHF
 • Materiali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekje
 • Plonder: latex
 • Ngjyra: e verdhë, jeshile
 • Madhësia 0 - për fillestarët, 6-8 vjeç
 • Perimetri (cm) 46 - 47
 • Presioni pas fryrjes: 0,3 -0,5 bar
 • Pesha: 200 - 220 gram
18,00€
World Champion FAMILY DART game EA304

World Champion FAMILY DART game EA304

Brand: Harrows

Model: 5017626015542

32,00€

Brendi: Harrows
Ngjyra: e zezë

Pesha: 2KG

32,00€
Tabela Pikado Master Choice 3

Tabela Pikado Master Choice 3

Brand: Harrows

Model: 5017626012718

70,00€

·         Tabelë me shigjetë me cilësi të lartë e mundësuar nga përshtatësi AC

·         Gama e gjerë e lojërave dhe variacioneve

·         2 ekrane të rregullta LED dhe 2 ekrane kriketi

·         I përshtatshëm për deri në 8 lojtarë

·         Ju mund të luani kundër tabelës - 5 nivele të ndryshme

·         Modaliteti i gjumit aktivizohet pas 10 minutash pasiviteti

·         Niveli i vështirësisë mund të vendoset për çdo lojë

·         Vjen me shigjeta me majë të butë

·         Efektet zanore (cilësimet e volumit)

·         Numri i lojtarëve:  1 – 8 

·         Numri i lojërave:  27

·         Numri i variacioneve:  202

·         Numri i shfaqjeve:  2 (pika) + 2 (kriket)

·         Numri i shigjetave në paketë:  12

·         Diametri i tabelës:  35 cm

·         Furnizimi me energji elektrike:  përshtatës AC

Out of stock
70,00€
Top Basketbolli Spalding Boston Celtics 2

Top Basketbolli Spalding Boston Celtics 2

Brand: Spalding

Model: 29321739352

13,00€

Brendi: Spalding


Kodi: 29321739352

Ngjyra: E zeze dhe gjelbert

13,00€
Goma per krahe DISNEY FROZEN PRT IU PUR/WHT

Goma per krahe DISNEY FROZEN PRT IU PUR/WHT

Brand: Speedo

Model: 5053744470436

12,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744470436

 

Bërë nga materiale ultra të lehta për përdorim të rehatshëm në mjediset e notit

Ndërtimi i qëndrueshëm PolyEs krijon siguri gjatë përdorimit

12,00€
Topa pingpongu plastic / R40+ ITTF

Topa pingpongu plastic / R40+ ITTF

Model: 4906901203198

3,80€

Brendi: Butterfly

Kodi: 4906901203198o   Prodhuar nën kontroll më të rreptë të cilësisë

o   Top plastik me 3 yje

o   ITTF i miratuar

3,80€
Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3

Reketa pingpongu / Butterfly TA / X3

Model: 4001078850821

60,00€

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850821


Tiago Apolonia TAX3 përmban një teh të fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse dhe të rehatshme në formë anatomike.

Kjo e kombinuar me gomën "Butterfly", të miratuar nga ITTF, "Pan Asia" kuqezi dhe kuq me sfungjer 1.5 mm siguron një shkop që ofron kontroll dhe centrifugim të mirë.

Për mbrojtje të shtuar, skaji i shkopit mbrohet nga shiriti i buzës së fluturës.

Përfundimi Ergo Grip aplikohet në dorezë që do të thotë se të gjitha skajet janë të lëmuara dhe të rrumbullakosura në mënyrë që shkopi të ndihet më rehat në dorën e lojtarëve. 


60,00€
Reketa pingpongu / TIMO BOLL Bronze

Reketa pingpongu / TIMO BOLL Bronze

Model: 4001078850111

35,00€

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850111


o   Teh me 5 shtresa me një dorezë në formë të ndezur

o   Flutur e kuqe dhe e zezë gome e miratuar nga Adoy ITTF me sfungjer 1,5 mm

o   Shkop i mirë kontrolli për fillestarët

o   Shirit mbrojtës i skajit

o   Tkurr mbështjellë

o   Etiketë e varur për shfaqje të lehtë

o   Shfaq paketimin përpara dhe mbrapa

o   Etiketa e përparme tërheqëse me Timo Boll

o   Miratuar nga Timo Boll

o   Shpejtësia 40, rrotullimi 40, Kontrolli 100

35,00€
Reketa pingpongu - Timo Boll Gold

Reketa pingpongu - Timo Boll Gold

Model: 4001078850210

60,00€

Brendi: Butterfly

Kodi: 4001078850210


o    Teh i fortë me 5 shtresa me një dorezë tërheqëse në formë anatomike.

o    Flutur e kuqe dhe e zezë gome e miratuar nga Pan Asia ITTF me sfungjer 1.5 mm.

o    Rrotullimi dhe shpejtësia e mirë.

o    Shirit mbrojtës për buzë.

o    Etiketa e përparme tërheqëse me Timo Boll.

o    Miratuar nga Timo Boll.

o    Shpejtësia: 70, Rrotullimi: 70, Kontrolli: 90.

60,00€
Goma per krahe PRT ARMBANDS IU GREEN/GREEN (Mosha: 2 - 6)

Goma per krahe PRT ARMBANDS IU GREEN/GREEN (Mosha: 2 - 6)

Brand: Speedo

Model: 5053744399195

12,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744399195

Ngjyra: e gjelbert

Per: Femije

12,00€
Goma per krahe SPIDER-MAN PRT ARMBANDS IU RED/BLUE (Mosha: 2 - 6)

Goma per krahe SPIDER-MAN PRT ARMBANDS IU RED/BLUE (Mosha: 2 - 6)

Model: 5053744543765

12,00€

o   Brendi: Speedo

o   Kodi: 5053744543765

o   Ideale për fëmijët e moshës 2 deri në 6 vjeç.

o   Dizajn me ngjyra

12,00€
Goma per krahe DISNEY MCKY MSE PRT ARMBANDS IU YEL/BLK (mosha: 2 - 6 )

Goma per krahe DISNEY MCKY MSE PRT ARMBANDS IU YEL/BLK (mosha: 2 - 6 )

Brand: Speedo

Model: 5053744470443

12,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744470443

Ngjyra: e verdhe dhe e zeze

Per: Femije

12,00€
Top Basketbolli Spalding / San Antonio Spurs

Top Basketbolli Spalding / San Antonio Spurs

Brand: Spalding

Model: 29321736504

14,00€

Brendi: Spalding
Kodi: 29321736504
Ngjyra: Hiri, zeze dhe te bardhe

14,00€
Qeles per mbyllje TY523 10x1500mm SPIRALNA

Qeles per mbyllje TY523 10x1500mm SPIRALNA

Model: 8605006451218

6,50€

Brendi: P:lab

Kodi: 8605006451218


-Dimensionet: gjatësia 1500mm / ø 10mm

6,50€
Canta per pak tregera P:Lab BISAGE grey

Canta per pak tregera P:Lab BISAGE grey

Model: 6920636790912

40,00€

Brendi: P:Lab

Kodi: 6920636790912

40,00€
Canta per telefon ne ram P:Lab black

Canta per telefon ne ram P:Lab black

Model: 6920636792879

14,00€

Brendi: P:Lab

Kodi: 6920636792879

14,00€
Canta pe treger - P:Lab grey

Canta pe treger - P:Lab grey

Model: 6920636790875

26,00€

Kodi: 6920636790875


- Dimensionet: 360 x 150 x 150 mm


- Materiali: Poliestër

26,00€
Kaplë pë not për fëmijë / Moulded Silicone

Kaplë pë not për fëmijë / Moulded Silicone

Brand: Speedo

Model: 5051746363923

6,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5051746363923

Gjinia: për të dy gjinitë

Madhësia: Një Masë

6,00€

Available Options

Pesha neopren HL-D084 / 1.5KG deri 5KG

Pesha neopren HL-D084 / 1.5KG deri 5KG

Model: 8605006458828

6,50€

Pesha neopren me 5 madhësi (Kg)

Kodi 1.5kg: 8605006458828

Kodi 2kg: 0860500645966

Kodi 3kg: 0860500645967

Kodi 4kg: 0860500645883

Kodi 5kg: 0860500681948

6,50€
Plaka per DISK DS-10 Shimano

Plaka per DISK DS-10 Shimano

Brand: Shimano

Model: 4719708008091

5,50€

E përputhshme: Shimano Deore M515, M515-M, M515-LA, M525, M515-LA-M, M465, M475, M495, Nexave C501, C601, RST D-Power

5,50€
Pedale MTB ALU 9/16" FP-963

Pedale MTB ALU 9/16" FP-963

Model: 8605006511059

9,00€

Kodi: 8605006511059

Modeli: FP-963

Për: MTB / BMX

Fije: 9/16x20T

9,00€
Pjese rezerv BC-1700 BB SET

Pjese rezerv BC-1700 BB SET

Brand: Body Sculpture

Model: 860500649987

3,80€

Brendi: Body Sculpture

Kodi: 8605006499873,80€
Banka e Pjert BSB-500YDB

Banka e Pjert BSB-500YDB

Brand: Body Sculpture

Model: 0860504490251

83,00€

Brendi: Body Sculpture 

Kodi: 0860504490251


I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, ushtrime me shtangë dore dhe pesha me dy duar.

83,00€
Goma per pilates BB-2001 2,6mm HEAVY blue

Goma per pilates BB-2001 2,6mm HEAVY blue

Brand: Body Sculpture

Model: 715280716786

6,50€

Gjatësia: 300 cm

Përmasat: 9 x 4.6 x 2.6 mm

Materiali: TPR

6,50€
Goma per pilates BB-2001 2,2mm ULTRA HEAVY black

Goma per pilates BB-2001 2,2mm ULTRA HEAVY black

Brand: Body Sculpture

Model: 715280716809

6,50€

Gjatësia: 300 cm

Përmasat: 9 x 4.6 x 2.2 mm

Materiali: TPR

6,50€

Available Options

ATAMI II MAX AF NAVY/WHITE

ATAMI II MAX AF NAVY/WHITE

Brand: Speedo

Model: 5053744049632

17,00€ 20,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744049632

Zbritje!
-15%
17,00€ 20,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag

Deluxe Ventilator Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744268828

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Kaltert e mbyllur

Kodi              5053744268828


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag

Deluxe Ventilator Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744268835

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Kuqe

Kodi              5053744268835


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Deluxe Ventilator Mesh Bag BLK

Deluxe Ventilator Mesh Bag BLK

Brand: Speedo

Model: 5053744263847

15,00€ 19,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Zeze

Kodi              5053744263847


Zbritje!
-21%
15,00€ 19,00€
Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

Qanta DUFFEL BAG AU GREY/BLUE ONESZ

Brand: Speedo

Model: 5053744314853

30,00€ 40,00€

Brendi           Speedo

Kodi               5053744258355

Ngjyra           E Kaltert


E lehte dhe rezistente ndaj ujit

Rripi i ndyshueshem

30 litra kapacitet


Zbritje!
-25%
30,00€ 40,00€

Available Options

Patika futbolli - M2003 Magic - 130 Red - Royal

Patika futbolli - M2003 Magic - 130 Red - Royal

Brand: Memoris

Model: 8605005709631

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709631

Ngjyra                e kuqe

Shputa                gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - 02002 - Dominate - 006 White - Navy

Patika Futbolli - 02002 - Dominate - 006 White - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005709365

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709365

Ngjyra                        E Bardhe

Shputa                       Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika futbolli - M2001 - The first indoor - 130 red

Patika futbolli - M2001 - The first indoor - 130 red

Brand: Memoris

Model: 8605005707514

25,00€ 35,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005707514

Ngjyra                  e Kuqe

Shputa                Gome

Zbritje!
-28%
25,00€ 35,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2001 the first indoor - 286 blue

Patika Futbolli - M2001 the first indoor - 286 blue

Brand: Memoris

Model: 8605005707439

25,00€ 35,00€

Brendi                    Memoris

Barkodi                  8605005707439

Ngjyra                    e Kalter

Shputa                    Gome

Zbritje!
-28%
25,00€ 35,00€

Available Options

Patika futbolli - M2002 - Dominate - 286 - Royal - Lime

Patika futbolli - M2002 - Dominate - 286 - Royal - Lime

Brand: Memoris

Model: 8605005709518

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Barkodi                    8605005709518

Ngjyra                 e Kalter

Shputa                Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika Futbolli - Memoris M2002 Dominate - 286 - Royal - Lime

Patika Futbolli - Memoris M2002 Dominate - 286 - Royal - Lime

Brand: Memoris

Model: 8605005709440

28,00€ 39,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709440

Ngjyra                    e kalter

Shputa                    Gome

Zbritje!
-28%
28,00€ 39,00€

Available Options

Patika futbolli - M2003 - Magic - 026 - Black - Yellow

Patika futbolli - M2003 - Magic - 026 - Black - Yellow

Brand: Memoris

Model: 8605005709525

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709525

Ngjyra                e Zezë

Shputa                gomë

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2201 - The first turf - 107 - Navy

Patika Futbolli - M2201 - The first turf - 107 - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005707217

25,00€ 31,00€

Brendi                Memoris

Kodi                    8605005707217

Ngjyra            e kaltert

Shputa            gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2202 - Winner - 021 - Orange - Navy

Patika futbolli - M2202 - Winner - 021 - Orange - Navy

Brand: Memoris

Model: 8605005708924

25,00€ 31,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005708924

Ngjyra                Portokall

Shputa                gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2202 - Winner - 286 Royal - Red

Patika futbolli - M2202 - Winner - 286 Royal - Red

Brand: Memoris

Model: 8605005709006

25,00€ 31,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709006

Ngjyra                  e Kalter

Shputa                gome

Zbritje!
-19%
25,00€ 31,00€

Available Options

Patika futbolli - M2203 - Force - 074 - Turquoise Black

Patika futbolli - M2203 - Force - 074 - Turquoise Black

Brand: Memoris

Model: 8605005709273

25,00€ 34,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005709273

Ngjyra                Kalter dhe e zeze

Shputa                Gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€

Available Options

Patika Futbolli - M2203 - Force - 130 Red Orange

Patika Futbolli - M2203 - Force - 130 Red Orange

Brand: Memoris

Model: 8605005709099

25,00€ 34,00€

Brendi                        Memoris

Kodi                            8605005709099

Ngjyra                    Portokall dhe e kuqe

Shputa                    Gome

Zbritje!
-26%
25,00€ 34,00€
Patika futbolli - Turf White M-2200-006 - Numer: 39

Patika futbolli - Turf White M-2200-006 - Numer: 39

Brand: Memoris

Model: 8605005707118

25,00€ 28,00€

Brendi                    Memoris

Kodi                        8605005707118

Ngjyra                e Bardhe

Shputa                Gome

Zbritje!
-10%
25,00€ 28,00€

Available Options

Papuqe ATAMI II AF BLUE/BLUE

Papuqe ATAMI II AF BLUE/BLUE

Brand: Speedo

Model: 5053744163253

16,00€ 19,00€

Brendi        Speedo

Kodi            5053744163253

Ngjyra        E Kaltert

Materiali    Thermopolyurethane


Zbritje!
-15%
16,00€ 19,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU NAVY

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU NAVY

Brand: Speedo

Model: 5051746650283

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5051746650283

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5051746650276

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5051746650276

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen EQUIP MESH BAG XU

Qanta per bazen EQUIP MESH BAG XU

Brand: Speedo

Model: 5053744314792

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744314792

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU BLUE/ORANGE

Qanta per bazen - EQUIP MESH BAG XU BLUE/ORANGE

Brand: Speedo

Model: 5053744314785

8,00€ 10,00€

Brendi: Speedo

Kodi: 5053744314785

Materiali: 100% Poliester

Ngjyra: blu / portokalli

Përmasat: 66x48 cm

Vëllimi: 35l

Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
Speedo Army Print Teamster 2.0 Rucksack

Speedo Army Print Teamster 2.0 Rucksack

Brand: Speedo

Model: 5053744632896

50,00€ 65,00€

Brendi            Speedo

Kodi                5053744632896

Kapaciteti      35 L

Gjinia              Unisex

Materiali        100% Polyester


Zbritje!
-23%
50,00€ 65,00€
SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5053744268842

15,00€ 18,00€
 • Përmasat: 24'' x 17''; Xhepi me zinxhir përpara: 13'' x 10''
 • Rrjetë endje e hapur për forcë dhe tharje të shpejtë
 • Çanta me rrjetë Speedo në formë klasike me stil të ri dhe materiale të përmirësuara
 • Xhep i jashtëm me zinxhir
 • Rripat e shpatullave për mbajtjen e çantës së shpinës
Zbritje!
-16%
15,00€ 18,00€
SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

SPEEDO DELUXE VENTILATMESH BAG

Brand: Speedo

Model: 5053744268866

15,00€ 18,00€


Zbritje!
-16%
15,00€ 18,00€
Speedo Equipment Large Mesh Bag

Speedo Equipment Large Mesh Bag

Brand: Speedo

Model: 5053744314778

8,00€ 10,00€

Brendi           Speedo

Kodi               5053744314778

Ngjyra           E Gjelbert


Zbritje!
-20%
8,00€ 10,00€
SPEEDO H20 ACTIVE GRAB BAG AF GREY/BLUE ONESZ

SPEEDO H20 ACTIVE GRAB BAG AF GREY/BLUE ONESZ

Brand: Speedo

Model: 5053744315003

19,00€ 25,00€
 Brendi
Speedo
 Ngjyra E Zeze dhe e portokallte
 Kodi
5053744315003
Zbritje!
-24%
19,00€ 25,00€
Flights RADICAL

Flights RADICAL

Brand: Harrows

Model: 5017626000081

4,00€


Out of stock
4,00€
Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK

Reketa pingpongu WALDNER 600 ATTACK

Brand: Donic

Model: 4000885338621

15,00€

Brendi            Donic

Kodi                4000885338621

Doreza           Concave

Druri               Vario

Shpejtesia      60

Rrotullimi       60

Kontrolli         70


Out of stock
15,00€

Available Options

Dosmai Bandazh boksi 5mt KO-363

Dosmai Bandazh boksi 5mt KO-363

Brand: Dosmai

Model: 8680034259524

5,00€

Brendi              Dosmai

Kodi                  8680034259524

Informacione  8-9 gr/m flexible special knitted fabric: 5x500 cm.


5,00€
Topa pingpongu DONIC PRESTIGE

Topa pingpongu DONIC PRESTIGE

Brand: Donic

Model: 4000885832204

2,60€

Brendi             Donic

Kodi                 4000885832204

Materiali         Celulose


Out of stock
2,60€
Top per masazh BB-012BL-B

Top per masazh BB-012BL-B

Brand: Body Sculpture

Model: 0715280690468

3,50€

Brendi             Body Sculpture

Kodi                 0715280690468

Ngjyra             Blue


3,50€
Bishta metali COLETTE

Bishta metali COLETTE

Brand: Harrows

Model: 5017626000258

3,50€
 Brendi
Harrows
 Informata47 mm , 1.8 g
 Kodi
5017626000258
3,50€
Bandana SKULL black-white (Regular)

Bandana SKULL black-white (Regular)

Brand: VIKING

Model: 5901115789734

8,00€


8,00€

Available Options

Helmeta skijimi MRK SQUAD black

Helmeta skijimi MRK SQUAD black

Brand: Marker

Model: 0821295072004

65,00€

Helmeta skijimi MRK SQUAD black  SQUAD u zhvillua posaçërisht për skiatorët e lirë. Linjat e tensionuara dhe logoja e prerë me lazer paraqesin një pamje shumë moderne.

Pesha : 560 g(L), 500g(M)

Karakteristika : 

Sistemi i përshtatjes RTS

Rreshtim Xdry Performance

65,00€
Set per joga dysheku 2 blloqe dhe qanta AHF-101

Set per joga dysheku 2 blloqe dhe qanta AHF-101

Brand: Toorx

Model: 8029975990484

25,00€
 Brendi
Toorox
 Informata Permban gjerat themelore per praktimin e jogas. 
 Kodi 8029975990484
25,00€
Syza SKI SC MUSE black-enhancer S2

Syza SKI SC MUSE black-enhancer S2

Brand: Scott

Model: 7613368557623

30,00€


Out of stock
30,00€
Litare per kercim speed rope AHF 016

Litare per kercim speed rope AHF 016

Brand: Toorx

Model: 8029975990774

4,00€
 Brendi
Toorox
 Informata Litari prej PVC , i pershtatshem per cfaredo fitnes ushtrime
 Kodi 8029975990774
4,00€
Syza skijimi SC FAZE II merlot red-enhancer purple chrome

Syza skijimi SC FAZE II merlot red-enhancer purple chrome

Brand: Scott

Model: 7613368576280

50,00€
 Brendi
 Scott
 Kodi 761336857628
 Madhesia  Mesme
 Lensi  Zeze , Sferike
 Karakteristikat  No-slip silicone strap,Fit System,NoFog Anti-Fog lens treatment,SCOTT Amplifier Lens Technology
 Kellefi  Scott Microfiber
Out of stock
50,00€
Bishta metali AZTEC

Bishta metali AZTEC

Brand: Harrows

Model: 5017626000500

3,00€
 Brendi
Harrows
 Informata46 mm , 2 g
 Kodi
5017626000500
Out of stock
3,00€
SKI SC FAZE II team blue-ultralime yellow-illuminator red chrome S1

SKI SC FAZE II team blue-ultralime yellow-illuminator red chrome S1

Brand: Scott

Model: 7615523241361

55,00€


55,00€
Goma latex Ø 30 cm medium AHF-200

Goma latex Ø 30 cm medium AHF-200

Brand: Toorx

Model: 8029975996370

3,00€
 Brendi
Toorox
 Gjatesia 30 cm
 Kodi 8029975996370
3,00€

Available Options

Gete VIKING LONG 3723 black

Gete VIKING LONG 3723 black

Brand: VIKING

Model: 5901115759744

18,00€
 • Rezistente ndaj ujit;
 • Të përshtatshme për të rritur.
18,00€
Qanta SC GUIDE AP 40 dark grey-burnt orange 18

Qanta SC GUIDE AP 40 dark grey-burnt orange 18

Brand: Scott

Model: 7613317866592

200,00€


200,00€
Top basketboll NBA LOGOMAN SOFT 83-192Z

Top basketboll NBA LOGOMAN SOFT 83-192Z

Brand: Spalding

Model: 29321831926

18,00€
 Brendi
Spalding
 Madhesia 7
 Kodi 29321831926
 Materiali Gome ( Soft Grip Technology )
18,00€
SCO Helmet Track merlot red M

SCO Helmet Track merlot red M

Brand: Scott

Model: 7613368546184

55,00€
 Brendi
Scott
 Teknologjia MIPS Brain Protection System , 360 Pure Sound Technology , Dual,Active Venting System
 Perdorimi Sporte dimrore, Mal
 Konstriksioni PC In-mold with EPS liner , PC bottom wrap , polycarbonate
 Sistemi i pershtatjes JRAS fit system
 Madhesia M
55,00€
ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black

Brand: Dalbello

Model: 0821264707265

23,00€

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black  Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.


Ngjyra : E zezë / hirtë/ jeshile

Pesha : 0.70 kg


Madhësia : 40 x 28 x 39 cm


Origjina : Italiane  

23,00€
Syza SCOTT TUNE /black matt-grey

Syza SCOTT TUNE /black matt-grey

Brand: Scott

Model: 7613368148074

70,00€

Brendi: Scott

Kodi: 7613368148074

 

-Përshtatshme: Për fytyra mesatare dhe të mëdha

-Mbështësat e buta të hundës pa rrëshqitje

-Lente SCOTT Precision Optics e cilësisë Base 6
-100% mbrojtje UV

70,00€
Maqina multifunksionale Fitmaster 60 kg MG1041-100

Maqina multifunksionale Fitmaster 60 kg MG1041-100

Brand: Kettler

Model: 7640119481463

950,00€


Out of stock
950,00€
SPEEDO VENGEANCE AU CHILDREN'S SWIMMING GOGGLES

SPEEDO VENGEANCE AU CHILDREN'S SWIMMING GOGGLES

Brand: Speedo

Model: 5053744337210

12,00€

Brendi          Speedo

Ngjyra          E Portokallte

Kodi              5053744337210


12,00€
Syza SKI SC FACTOR breeze blue-dark blue-enhancer S2

Syza SKI SC FACTOR breeze blue-dark blue-enhancer S2

Brand: Scott

Model: 7615523241651

32,00€


32,00€
Helmeta SKI SC TRACK dark grey-storm grey - 21 - L

Helmeta SKI SC TRACK dark grey-storm grey - 21 - L

Brand: Scott

Model: 7613368943051

55,00€


55,00€
Dysheke per ushtrime MAT-172

Dysheke per ushtrime MAT-172

Brand: Toorx

Model: 8029975990682

20,00€

Brendi           Toorx

Kodi               8029975990682

Ngjyra            E kalter

20,00€

Available Options

ALPINA EWLT Light blue

ALPINA EWLT Light blue

Brand: Alpina

Model: 3838427876871

48,00€

Brendi: Alpina

Kodi: 3838427876826

48,00€

Available Options

Softip Matrix darts

Softip Matrix darts

Brand: Harrows

Model: 5017626007097

10,00€
 Brendi
Harrows
 Peshat e modeleve 14 g , 16 g
 Gjatesia
45 mm
 Materiali Mesing
 Kodi
5017626007097
 Barkodet e modeleve 5017626007097 -14 g , 5017626007103 - 16 g , 5017626007110 - 18 g
Out of stock
10,00€